Staże

Miejsca staży:

Imbryk
Imbryk Cafe&Lunch
Plac Łuczkowskiego 7, 22-100 Chełm

Imbryk cafe & lunch Imbryk cafe&lunch to połączenie kawiarni, lodziarni i restauracji. Przytulne miejsce do spotkania z przyjaciółmi, z rodziną oraz partnerami biznesowymi.
Oferuje różnorodną, domową, międzynarodową kuchnię.

Lotos
Restauracja LOTOS w Chełmie
Al. Piłsudskiego 14, 22-100 Chełm

Firma gastronomiczna LOTOS CATERING, istnieje na rynku od 1990 roku. Oferta Restauracji LOTOS, to nie tylko wspaniała kuchnia, ale także w pełni profesjonalna obsługa imprez.
W ofercie znajdują się potrawy kuchni polskiej, regionalnej i europejskiej.

Gromada Piła
Hotel Gromada w Pile
Aleja Piastów 15, 64-920 Piła

Hotel GROMADA w Pile położony jest w centrum miasta nad brzegiem malowniczej rzeki Gwdy. Ok. 1 km od dworca PKP i PKS. Zainteresowanym oferujemy szeroki wachlarz atrakcji, organizowanych na urokliwej ziemi pilskiej.

Gromada Poznań
Hotel Gromada w Poznaniu
 ul. Babimojska 7, 60-161 Poznań

Położony tuż obok stadionu miejskiego Hotel Gromada w Poznaniu jest doskonałym miejscem dla Gości uczestniczących w wydarzeniach sportowych, jak również dla biznesowych, którzy chcą odpocząć po całodziennej podróży. Z Hotelu można w łatwy sposób dostać się do Targów Poznańskich, a w zaledwie 15 min , komunikacją miejską do stacji kolejowej i lotniska. 

Gromada Radom
Hotel Gromada w Radomiu
ul. Narutowicza 9, 26-610 Radom

Hotel Gromada w Radomiu położony jest centrum miasta i jest doskonałą propozycją dla podróżujących służbowo. Tuż obok hotelu znajduje się Szpital Specjalistyczny im. Dr. Tytusa Chałubińskiego oraz Muzeum Sztuki Współczesnej. W sąsiedztwie Hotelu zlokalizowane jest jedno z największych w regionie centrów sportu – Miejski Stadion Lekkoatletyczny, gdzie odbywają się imprezy sportowe oraz wydarzenia kulturalne.

Gromada Toruń
Hotel Gromada w Toruniu
ul. Żeglarska 10/14, 87-100 Toruń

Hotel Gromada w Toruniu, z uwagi na swoje idealne położenie na Starym Mieście, jest doskonalą propozycją dla turystów chcących zwiedzać Toruń. Budynek to zabytkowa średniowieczna kamienica, która w XIV wieku należała do Lucasa Watzenrode – dziadka Mikołaja Kopernika. W hotelu znajduje się restauracja, dawny Zajazd Staropolski z ciekawymi propozycjami kuchni polskiej.

Grand Hotel Lublinianka
IBB Grand Hotel Lublinianka w Lublinie
ul. Krakowskie Przedmieście 56, 20-002 Lublin

Doskonała lokalizacja hotelu, w ścisłym centrum Lublina, daje dogodny dostęp do najważniejszych punktów miasta. Hotelowa restauracja BelEtage dostarcza Gościom niezapomnianych wrażeń kulinarnych. IBB Grand Hotel Lublinianka posiada również profesjonalne zaplecze konferencyjne - trzy nowoczesne sale o zróżnicowanych wymiarach i najwyższym standardzie.

Punkt G
Punkt G
Jadwigi Młodowskiej 5A, 22-100 Chełm (pierwsze piętro, nad sklepem Żabka)

Punkt G istnieje od 2011 roku. Posiada ponad 10 lat doświadczenia na rynku. Jest najbardziej stabilnie funkcjonującym salonem fryzjerskim w naszym regionie. Obsługuje najbardziej wymagających klientów. Cieszy się uznaniem zadowolonych gości na ogromnym obszarze wschodniej strony Polski. Salon jest oficjalnym salonem marki Davines i jedynym w regionie salonem Kevin Murphy.

Salon kosmetyczny Doris
Salon Kosmetyczno Fryzjerski " Doris "
ul. Nowy Świat 1C, 22-100 Chełm

Salon DORIS funkcjonuje na chełmskim rynku od 1997 roku. Działa w dwóch punktach: Nowy Świat 1C i Nowy Świat 1D. Świadczy wysokiej jakości, profesjonalne usługi fryzjerskie, ciesząc się uznaniem szerokiego grona klientek i klientów: To profesjonalizm, wyczucie, kunszt i znajomość wnętrza kobiety, którego odzwierciedleniem są znakomicie wystylizowane fryzura. Zawsze miła obsługa zapewnia przyjazny i ciepły klimat.

© Copyright 2021 - All Rights Reserved ZSGiH

The site was made with Mobirise theme